Elementary electricity Course EE-1A & 1B
| Συγγραφή απο Οργανισμό/Αρχή: | |
|---|---|
| Μορφή: | Βιβλίο |
| Γλώσσα: | English |
| Έκδοση: |
DEGEM
|
| Σειρά: | Laboratory Experiments in Electronics |
MARC
| LEADER | 00000nam0a2200000 4500 | ||
|---|---|---|---|
| 001 | 1/9174 | ||
| 035 | |l 10000460 | ||
| 100 | |a 19981001d1976 0grey0105 ba | ||
| 101 | 0 | |a eng | |
| 200 | 1 | |a Elementary electricity |e Course EE-1A & 1B | |
| 210 | |a Tel-Aviv |c DEGEM |d 1976 | ||
| 215 | |a 165 p. |c diagr. |d 27 cm. | ||
| 225 | 2 | |a Laboratory Experiments in Electronics | |
| 410 | 0 | |t Laboratory Experiments in Electronics | |
| 606 | 0 | |a Ηλεκτρολογία |x Μαθήματα | |
| 606 | 0 | |a Ηλεκτρικές εγκαταστάσεις, Εσωτερικές | |
| 606 | 0 | |a Ηλεκτρονική | |
| 676 | |a 621.307 1 | ||
| 709 | |a DEGEM | ||
| 710 | 0 | 2 | |a DEGEM |
| 801 | 0 | |a GR |b ΠΑ.Δ.Α. Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 |g AACR2 | |
| 852 | |a INST |b LIBRARY |e 19981008 |h 621.307 1 ELE |p 000020971 |q 000020971 |t BK |y 23 |z 1 | ||
| 909 | |a 010734 | ||
Εγγραφή στο Ευρετήριο Αναζήτησης
| _version_ | 1780545245467901952 |
|---|---|
| author_corporate | DEGEM |
| author_corporate_role | |
| author_facet | DEGEM |
| author_sort | DEGEM |
| building | Campus Library II |
| collection | LIB2 Catalog |
| dewey-full | 621.3071 |
| dewey-hundreds | 600 |
| dewey-ones | 621 |
| dewey-raw | 621.307 1 |
| dewey-search | 621.307 1 |
| dewey-sort | 3621.307 11 |
| dewey-tens | 620 |
| format | Book |
| fullrecord | {"leader":"00851nam0a2200241 4500","fields":[{"001":"1/9174"},{"035":{"subfields":[{"l":"10000460"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"100":{"subfields":[{"a":"19981001d1976 0grey0105 ba"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"101":{"subfields":[{"a":"eng"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"200":{"subfields":[{"a":"Elementary electricity"},{"e":"Course EE-1A & 1B"}],"ind1":"1","ind2":" "}},{"210":{"subfields":[{"a":"Tel-Aviv"},{"c":"DEGEM"},{"d":"1976"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"215":{"subfields":[{"a":"165 p."},{"c":"diagr."},{"d":"27 cm."}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"225":{"subfields":[{"a":"Laboratory Experiments in Electronics"}],"ind1":"2","ind2":" "}},{"410":{"subfields":[{"t":"Laboratory Experiments in Electronics"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u0397\u03bb\u03b5\u03ba\u03c4\u03c1\u03bf\u03bb\u03bf\u03b3\u03af\u03b1"},{"x":"\u039c\u03b1\u03b8\u03ae\u03bc\u03b1\u03c4\u03b1 "}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u0397\u03bb\u03b5\u03ba\u03c4\u03c1\u03b9\u03ba\u03ad\u03c2 \u03b5\u03b3\u03ba\u03b1\u03c4\u03b1\u03c3\u03c4\u03ac\u03c3\u03b5\u03b9\u03c2, \u0395\u03c3\u03c9\u03c4\u03b5\u03c1\u03b9\u03ba\u03ad\u03c2"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u0397\u03bb\u03b5\u03ba\u03c4\u03c1\u03bf\u03bd\u03b9\u03ba\u03ae"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"676":{"subfields":[{"a":"621.307 1"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"709":{"subfields":[{"a":"DEGEM"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"710":{"subfields":[{"a":"DEGEM"}],"ind1":"0","ind2":"2"}},{"801":{"subfields":[{"a":"GR"},{"b":"\u03a0\u0391.\u0394.\u0391. \u0392\u03b9\u03b2\u03bb\u03b9\u03bf\u03b8\u03ae\u03ba\u03b7 \u03a0\u03b1\u03bd\u03b5\u03c0\u03b9\u03c3\u03c4\u03b7\u03bc\u03b9\u03bf\u03cd\u03c0\u03bf\u03bb\u03b7\u03c2 2"},{"g":"AACR2"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"852":{"subfields":[{"a":"INST"},{"b":"LIBRARY"},{"e":"19981008"},{"h":"621.307 1 ELE"},{"p":"000020971"},{"q":"000020971"},{"t":"BK"},{"y":"23"},{"z":"1"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"909":{"subfields":[{"a":"010734"}],"ind1":" ","ind2":" "}}]}
|
| id | lib2_1/9174 |
| illustrated | Not Illustrated |
| institution | University of West Attica |
| language | English |
| physical | 165 p. diagr. 27 cm. |
| publishDate | 1976 |
| publisher | DEGEM |
| record_format | marc |
| series2 | Laboratory Experiments in Electronics |
| spelling | 19981001d1976 0grey0105 ba eng Elementary electricity Course EE-1A & 1B Tel-Aviv DEGEM 1976 165 p. diagr. 27 cm. Laboratory Experiments in Electronics Ηλεκτρολογία Μαθήματα Ηλεκτρικές εγκαταστάσεις, Εσωτερικές Ηλεκτρονική 621.307 1 DEGEM GR ΠΑ.Δ.Α. Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 AACR2 INST LIBRARY 19981008 621.307 1 ELE 000020971 000020971 BK 23 1 |
| spellingShingle | Elementary electricity Course EE-1A & 1B Ηλεκτρολογία Μαθήματα Ηλεκτρικές εγκαταστάσεις, Εσωτερικές Ηλεκτρονική |
| title | Elementary electricity Course EE-1A & 1B |
| title_auth | Elementary electricity Course EE-1A & 1B |
| title_full | Elementary electricity Course EE-1A & 1B |
| title_fullStr | Elementary electricity Course EE-1A & 1B |
| title_full_unstemmed | Elementary electricity Course EE-1A & 1B |
| title_short | Elementary electricity |
| title_sub | Course EE-1A & 1B |
| topic | Ηλεκτρολογία Μαθήματα Ηλεκτρικές εγκαταστάσεις, Εσωτερικές Ηλεκτρονική |
| topic_facet | Ηλεκτρολογία Μαθήματα Ηλεκτρικές εγκαταστάσεις, Εσωτερικές Ηλεκτρονική |