MARC
| LEADER | 00000cam0a2200000 4500 | ||
|---|---|---|---|
| 001 | 1/9952 | ||
| 035 | |l 10000729 | ||
| 100 | |a 19981001d1986 0grey0105 ba | ||
| 101 | 0 | |a eng | |
| 200 | 1 | |a A study of the Greece labor force statistics |f Jean B. Grossman | |
| 210 | |a Athens |c KEPE |d 1986 | ||
| 215 | |a 86 p. |d 24 cm. | ||
| 225 | 2 | |a Reports on planning/KEPE |v 32 | |
| 410 | 0 | |t Reports on planning |f ΚΕΠΕ |v 32 | |
| 606 | 0 | |a Προσφορά εργασίας |y Ελλάδα | |
| 676 | |a 330 K | ||
| 700 | 1 | |a Grossman |b Jean B. |4 070 | |
| 709 | |a ΚΕΠΕ | ||
| 710 | 0 | 2 | |a ΚΕΠΕ |
| 801 | 0 | |a GR |b ΠΑ.Δ.Α. Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 |g AACR2 | |
| 852 | |a INST |b LIBRARY |e 19981008 |h 330 K RP32 |p 000004996 |q 000004996 |t BK |y 23 |z 1 | ||
| 909 | |b 002376 | ||
Εγγραφή στο Ευρετήριο Αναζήτησης
| _version_ | 1780545245907255296 |
|---|---|
| author | Grossman Jean B. |
| author_corporate | ΚΕΠΕ |
| author_corporate_role | |
| author_facet | Grossman Jean B. ΚΕΠΕ |
| author_role | 070 |
| author_sort | Grossman Jean B. |
| author_variant | g j b gjb |
| building | Campus Library II |
| collection | LIB2 Catalog |
| dewey-full | 330K |
| dewey-hundreds | 300 |
| dewey-ones | 330 |
| dewey-raw | 330 K |
| dewey-search | 330 K |
| dewey-sort | 3330 K |
| dewey-tens | 330 |
| format | Book |
| fullrecord | {"leader":"00764cam0a2200229 4500","fields":[{"001":"1/9952"},{"035":{"subfields":[{"l":"10000729"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"100":{"subfields":[{"a":"19981001d1986 0grey0105 ba"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"101":{"subfields":[{"a":"eng"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"200":{"subfields":[{"a":"A study of the Greece labor force statistics"},{"f":"Jean B. Grossman"}],"ind1":"1","ind2":" "}},{"210":{"subfields":[{"a":"Athens"},{"c":"KEPE"},{"d":"1986"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"215":{"subfields":[{"a":"86 p."},{"d":"24 cm."}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"225":{"subfields":[{"a":"Reports on planning/KEPE"},{"v":"32"}],"ind1":"2","ind2":" "}},{"410":{"subfields":[{"t":"Reports on planning"},{"f":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"},{"v":"32"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u03a0\u03c1\u03bf\u03c3\u03c6\u03bf\u03c1\u03ac \u03b5\u03c1\u03b3\u03b1\u03c3\u03af\u03b1\u03c2"},{"y":"\u0395\u03bb\u03bb\u03ac\u03b4\u03b1"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"676":{"subfields":[{"a":"330 K"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"700":{"subfields":[{"a":"Grossman"},{"b":"Jean B."},{"4":"070"}],"ind1":" ","ind2":"1"}},{"709":{"subfields":[{"a":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"710":{"subfields":[{"a":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"}],"ind1":"0","ind2":"2"}},{"801":{"subfields":[{"a":"GR"},{"b":"\u03a0\u0391.\u0394.\u0391. \u0392\u03b9\u03b2\u03bb\u03b9\u03bf\u03b8\u03ae\u03ba\u03b7 \u03a0\u03b1\u03bd\u03b5\u03c0\u03b9\u03c3\u03c4\u03b7\u03bc\u03b9\u03bf\u03cd\u03c0\u03bf\u03bb\u03b7\u03c2 2"},{"g":"AACR2"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"852":{"subfields":[{"a":"INST"},{"b":"LIBRARY"},{"e":"19981008"},{"h":"330 K RP32"},{"p":"000004996"},{"q":"000004996"},{"t":"BK"},{"y":"23"},{"z":"1"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"909":{"subfields":[{"b":"002376"}],"ind1":" ","ind2":" "}}]}
|
| geographic_facet | Ελλάδα |
| id | lib2_1/9952 |
| illustrated | Not Illustrated |
| institution | University of West Attica |
| language | English |
| physical | 86 p. 24 cm. |
| publishDate | 1986 |
| publisher | ΚΕΠΕ |
| record_format | marc |
| series | ΚΕΠΕ |
| series2 | Reports on planning/KEPE |
| spelling | 19981001d1986 0grey0105 ba eng A study of the Greece labor force statistics Jean B. Grossman Athens KEPE 1986 86 p. 24 cm. Reports on planning/KEPE 32 Reports on planning ΚΕΠΕ 32 Προσφορά εργασίας Ελλάδα 330 K Grossman Jean B. 070 ΚΕΠΕ GR ΠΑ.Δ.Α. Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 AACR2 INST LIBRARY 19981008 330 K RP32 000004996 000004996 BK 23 1 |
| spellingShingle | Grossman Jean B. A study of the Greece labor force statistics ΚΕΠΕ Προσφορά εργασίας Ελλάδα |
| title | A study of the Greece labor force statistics |
| title_auth | A study of the Greece labor force statistics |
| title_full | A study of the Greece labor force statistics Jean B. Grossman |
| title_fullStr | A study of the Greece labor force statistics Jean B. Grossman |
| title_full_unstemmed | A study of the Greece labor force statistics Jean B. Grossman |
| title_short | A study of the Greece labor force statistics |
| topic | Προσφορά εργασίας Ελλάδα |
| topic_facet | Προσφορά εργασίας |