Red Hat Linux 6 in small business
| Main Authors: | , |
|---|---|
| Format: | Book |
| Language: | English |
| Published: |
M&T Books
|
MARC
| LEADER | 00000cam a2200000 i 4500 | ||
|---|---|---|---|
| 001 | 1/3021 | ||
| 010 | |a 0-7645-3335-5 | ||
| 035 | |l 10010599 | ||
| 100 | |a 20010107d1999 0grey0105 ba | ||
| 101 | 0 | |a eng | |
| 200 | 1 | |a Red Hat Linux 6 in small business |f Paul G. Sery, Eric Harper | |
| 210 | |a Chicago, IL |c M&T Books |d c1999 | ||
| 215 | |a xxv, 392 p. |c fig., tabl. |d 23 cm. |e 2 CDs | ||
| 320 | |a Includes index | ||
| 606 | 0 | |a Linux | |
| 606 | 0 | |a Red Hat Linux | |
| 606 | 0 | |a Ηλεκτρονικοί υπολογιστές |x Λειτουργικά συστήματα | |
| 615 | |a ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (SOFTWARE) | ||
| 676 | |a 005.448 2 | ||
| 700 | 1 | |a Sery |b Paul G. | |
| 701 | 1 | |a Harper |b Eric | |
| 709 | |a M&T Books | ||
| 801 | 0 | |a GR |b ΠΑ.Δ.Α. - Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 |g AACR2 | |
| 852 | |a INST |b LIBRARY |e 20001211 |h 005.448 2 SER |p 000026703 |q 000026703 |t BK |y 23 |z 1 | ||
| 901 | |a ΦΑΣΗ 11 | ||
| 909 | |b 023418 | ||
| 960 | |a ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2000 | ||
| 970 | |a ΜΠΑΜΠΑΗ |b ΛΙΤΣΑ |z 2000-10 | ||
Record in the Search Index
| _version_ | 1780545241351192576 |
|---|---|
| author | Sery Paul G. Harper Eric |
| author_facet | Sery Paul G. Harper Eric |
| author_role | |
| author_sort | Sery Paul G. |
| author_variant | s p g spg h e he |
| building | Campus Library II |
| collection | LIB2 Catalog |
| dewey-full | 005.4482 |
| dewey-hundreds | 000 |
| dewey-ones | 005 |
| dewey-raw | 005.448 2 |
| dewey-search | 005.448 2 |
| dewey-sort | 15.448 12 |
| dewey-tens | 000 |
| format | Book |
| fullrecord | {"leader":"01054cam a2200301 i 4500","fields":[{"001":"1/3021"},{"010":{"subfields":[{"a":"0-7645-3335-5"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"035":{"subfields":[{"l":"10010599"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"100":{"subfields":[{"a":"20010107d1999 0grey0105 ba"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"101":{"subfields":[{"a":"eng"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"200":{"subfields":[{"a":"Red Hat Linux 6 in small business"},{"f":"Paul G. Sery, Eric Harper"}],"ind1":"1","ind2":" "}},{"210":{"subfields":[{"a":"Chicago, IL"},{"c":"M&T Books"},{"d":"c1999"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"215":{"subfields":[{"a":"xxv, 392 p."},{"c":"fig., tabl."},{"d":"23 cm."},{"e":"2 CDs"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"320":{"subfields":[{"a":"Includes index"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"Linux"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"Red Hat Linux"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u0397\u03bb\u03b5\u03ba\u03c4\u03c1\u03bf\u03bd\u03b9\u03ba\u03bf\u03af \u03c5\u03c0\u03bf\u03bb\u03bf\u03b3\u03b9\u03c3\u03c4\u03ad\u03c2"},{"x":"\u039b\u03b5\u03b9\u03c4\u03bf\u03c5\u03c1\u03b3\u03b9\u03ba\u03ac \u03c3\u03c5\u03c3\u03c4\u03ae\u03bc\u03b1\u03c4\u03b1"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"615":{"subfields":[{"a":"\u0395\u03a0\u0399\u03a3\u03a4\u0397\u039c\u0397 \u03a5\u03a0\u039f\u039b\u039f\u0393\u0399\u03a3\u03a4\u0397 (SOFTWARE)"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"676":{"subfields":[{"a":"005.448 2"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"700":{"subfields":[{"a":"Sery"},{"b":"Paul G."}],"ind1":" ","ind2":"1"}},{"701":{"subfields":[{"a":"Harper"},{"b":"Eric"}],"ind1":" ","ind2":"1"}},{"709":{"subfields":[{"a":"M&T Books"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"801":{"subfields":[{"a":"GR"},{"b":"\u03a0\u0391.\u0394.\u0391. - \u0392\u03b9\u03b2\u03bb\u03b9\u03bf\u03b8\u03ae\u03ba\u03b7 \u03a0\u03b1\u03bd\u03b5\u03c0\u03b9\u03c3\u03c4\u03b7\u03bc\u03b9\u03bf\u03cd\u03c0\u03bf\u03bb\u03b7\u03c2 2"},{"g":"AACR2"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"852":{"subfields":[{"a":"INST"},{"b":"LIBRARY"},{"e":"20001211"},{"h":"005.448 2 SER"},{"p":"000026703"},{"q":"000026703"},{"t":"BK"},{"y":"23"},{"z":"1"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"901":{"subfields":[{"a":"\u03a6\u0391\u03a3\u0397 11"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"909":{"subfields":[{"b":"023418"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"960":{"subfields":[{"a":"\u03a3\u0395\u03a0\u03a4\u0395\u039c\u0392\u03a1\u0399\u039f\u03a3 2000"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"970":{"subfields":[{"a":"\u039c\u03a0\u0391\u039c\u03a0\u0391\u0397"},{"b":"\u039b\u0399\u03a4\u03a3\u0391"},{"z":"2000-10"}],"ind1":" ","ind2":" "}}]}
|
| id | lib2_1/3021 |
| illustrated | Illustrated |
| institution | University of West Attica |
| isbn | 0-7645-3335-5 |
| language | English |
| physical | xxv, 392 p. fig., tabl. 23 cm. 2 CDs |
| publishDate | 1999 |
| publisher | M&T Books |
| record_format | marc |
| spelling | 20010107d1999 0grey0105 ba eng Red Hat Linux 6 in small business Paul G. Sery, Eric Harper Chicago, IL M&T Books c1999 xxv, 392 p. fig., tabl. 23 cm. 2 CDs Includes index Linux Red Hat Linux Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Λειτουργικά συστήματα ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (SOFTWARE) 005.448 2 Sery Paul G. Harper Eric M&T Books GR ΠΑ.Δ.Α. - Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 AACR2 INST LIBRARY 20001211 005.448 2 SER 000026703 000026703 BK 23 1 |
| spellingShingle | Sery Paul G. Harper Eric Red Hat Linux 6 in small business Linux Red Hat Linux Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Λειτουργικά συστήματα ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (SOFTWARE) |
| title | Red Hat Linux 6 in small business |
| title_auth | Red Hat Linux 6 in small business |
| title_full | Red Hat Linux 6 in small business Paul G. Sery, Eric Harper |
| title_fullStr | Red Hat Linux 6 in small business Paul G. Sery, Eric Harper |
| title_full_unstemmed | Red Hat Linux 6 in small business Paul G. Sery, Eric Harper |
| title_short | Red Hat Linux 6 in small business |
| topic | Linux Red Hat Linux Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Λειτουργικά συστήματα ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (SOFTWARE) |
| topic_facet | Linux Red Hat Linux Ηλεκτρονικοί υπολογιστές Λειτουργικά συστήματα |