MARC
| LEADER | 00000nam0a2200000 4500 | ||
|---|---|---|---|
| 001 | 1/2905 | ||
| 035 | |l 10004019 | ||
| 100 | |a 19981001d1993 0grey0105 ba | ||
| 101 | 0 | |a eng | |
| 200 | 1 | |a Recessions and ability discrimination | |
| 210 | |a Αθήνα |c ΚΕΠΕ |d 1993 | ||
| 215 | |a 39 p. |c tabl. |d 30 cm. | ||
| 225 | 2 | |a Discussion Papers/KEPE |v 27 | |
| 300 | |a Includes bibliographical references | ||
| 410 | 0 | |t Discussion Papers |f ΚΕΠΕ |v 27 | |
| 606 | 0 | |a Υφέσεις | |
| 606 | 0 | |a Οικονομική πολιτική | |
| 606 | 0 | |a Οικονομική ανάπτυξη | |
| 606 | 0 | |a Οικονομική σταθεροποίηση | |
| 676 | |a 330 K | ||
| 700 | 1 | |a Δελλάς |b Χάρης |4 070 | |
| 709 | |a ΚΕΠΕ | ||
| 710 | 0 | 2 | |a ΚΕΠΕ |
| 801 | 0 | |a GR |b ΠΑ.Δ.Α. - Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 |g AACR2 | |
| 852 | |a INST |b LIBRARY |e 19981008 |h 330 K DP27 |p 000004884 |q 000004884 |t BK |y 23 |z 1 | ||
| 909 | |a 010368 | ||
Εγγραφή στο Ευρετήριο Αναζήτησης
| _version_ | 1780545241230606336 |
|---|---|
| author | Δελλάς Χάρης |
| author_corporate | ΚΕΠΕ |
| author_corporate_role | |
| author_facet | Δελλάς Χάρης ΚΕΠΕ |
| author_role | 070 |
| author_sort | Δελλάς Χάρης |
| author_variant | δ χ δχ |
| building | Campus Library II |
| collection | LIB2 Catalog |
| dewey-full | 330K |
| dewey-hundreds | 300 |
| dewey-ones | 330 |
| dewey-raw | 330 K |
| dewey-search | 330 K |
| dewey-sort | 3330 K |
| dewey-tens | 330 |
| format | Book |
| fullrecord | {"leader":"00950nam0a2200277 4500","fields":[{"001":"1/2905"},{"035":{"subfields":[{"l":"10004019"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"100":{"subfields":[{"a":"19981001d1993 0grey0105 ba"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"101":{"subfields":[{"a":"eng"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"200":{"subfields":[{"a":"Recessions and ability discrimination"}],"ind1":"1","ind2":" "}},{"210":{"subfields":[{"a":"\u0391\u03b8\u03ae\u03bd\u03b1"},{"c":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"},{"d":"1993"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"215":{"subfields":[{"a":"39 p."},{"c":"tabl."},{"d":"30 cm."}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"225":{"subfields":[{"a":"Discussion Papers/KEPE"},{"v":"27"}],"ind1":"2","ind2":" "}},{"300":{"subfields":[{"a":"Includes bibliographical references"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"410":{"subfields":[{"t":"Discussion Papers"},{"f":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"},{"v":"27"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u03a5\u03c6\u03ad\u03c3\u03b5\u03b9\u03c2"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u039f\u03b9\u03ba\u03bf\u03bd\u03bf\u03bc\u03b9\u03ba\u03ae \u03c0\u03bf\u03bb\u03b9\u03c4\u03b9\u03ba\u03ae"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u039f\u03b9\u03ba\u03bf\u03bd\u03bf\u03bc\u03b9\u03ba\u03ae \u03b1\u03bd\u03ac\u03c0\u03c4\u03c5\u03be\u03b7"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u039f\u03b9\u03ba\u03bf\u03bd\u03bf\u03bc\u03b9\u03ba\u03ae \u03c3\u03c4\u03b1\u03b8\u03b5\u03c1\u03bf\u03c0\u03bf\u03af\u03b7\u03c3\u03b7"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"676":{"subfields":[{"a":"330 K"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"700":{"subfields":[{"a":"\u0394\u03b5\u03bb\u03bb\u03ac\u03c2"},{"b":"\u03a7\u03ac\u03c1\u03b7\u03c2"},{"4":"070"}],"ind1":" ","ind2":"1"}},{"709":{"subfields":[{"a":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"710":{"subfields":[{"a":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"}],"ind1":"0","ind2":"2"}},{"801":{"subfields":[{"a":"GR"},{"b":"\u03a0\u0391.\u0394.\u0391. - \u0392\u03b9\u03b2\u03bb\u03b9\u03bf\u03b8\u03ae\u03ba\u03b7 \u03a0\u03b1\u03bd\u03b5\u03c0\u03b9\u03c3\u03c4\u03b7\u03bc\u03b9\u03bf\u03cd\u03c0\u03bf\u03bb\u03b7\u03c2 2"},{"g":"AACR2"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"852":{"subfields":[{"a":"INST"},{"b":"LIBRARY"},{"e":"19981008"},{"h":"330 K DP27"},{"p":"000004884"},{"q":"000004884"},{"t":"BK"},{"y":"23"},{"z":"1"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"909":{"subfields":[{"a":"010368"}],"ind1":" ","ind2":" "}}]}
|
| id | lib2_1/2905 |
| illustrated | Not Illustrated |
| institution | University of West Attica |
| language | English |
| physical | 39 p. tabl. 30 cm. |
| publishDate | 1993 |
| publisher | ΚΕΠΕ |
| record_format | marc |
| series | ΚΕΠΕ |
| series2 | Discussion Papers/KEPE |
| spelling | 19981001d1993 0grey0105 ba eng Recessions and ability discrimination Αθήνα ΚΕΠΕ 1993 39 p. tabl. 30 cm. Discussion Papers/KEPE 27 Includes bibliographical references Discussion Papers ΚΕΠΕ 27 Υφέσεις Οικονομική πολιτική Οικονομική ανάπτυξη Οικονομική σταθεροποίηση 330 K Δελλάς Χάρης 070 ΚΕΠΕ GR ΠΑ.Δ.Α. - Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 AACR2 INST LIBRARY 19981008 330 K DP27 000004884 000004884 BK 23 1 |
| spellingShingle | Δελλάς Χάρης Recessions and ability discrimination ΚΕΠΕ Υφέσεις Οικονομική πολιτική Οικονομική ανάπτυξη Οικονομική σταθεροποίηση |
| title | Recessions and ability discrimination |
| title_auth | Recessions and ability discrimination |
| title_full | Recessions and ability discrimination |
| title_fullStr | Recessions and ability discrimination |
| title_full_unstemmed | Recessions and ability discrimination |
| title_short | Recessions and ability discrimination |
| topic | Υφέσεις Οικονομική πολιτική Οικονομική ανάπτυξη Οικονομική σταθεροποίηση |
| topic_facet | Υφέσεις Οικονομική πολιτική Οικονομική ανάπτυξη Οικονομική σταθεροποίηση |