MARC
| LEADER | 00000nam0a2200000 4500 | ||
|---|---|---|---|
| 001 | 1/13242 | ||
| 035 | |l 10001840 | ||
| 100 | |a 19981001d1988 0grey0105 ba | ||
| 101 | 0 | |a eng | |
| 200 | 1 | |a Hog-Farm waste management |e Investment opportunities in Greece | |
| 210 | |a Athens |c KEPE |d 1988 | ||
| 215 | |a 131 p. |c fig. |d 24 cm. | ||
| 225 | 2 | |a Reports |f KEPE |v 39 | |
| 300 | |a Bibliography : p. 117-125. | ||
| 410 | 0 | |t Reports |f ΚΕΠΕ |v 39 | |
| 606 | 0 | |a Επενδύσεις |y Ελλάδα | |
| 676 | |a 330 K | ||
| 700 | 1 | |a Halvadakis |b Constantinos P. |4 070 | |
| 701 | 1 | |a Lekakis |b Joseph N. |4 070 | |
| 709 | |a ΚΕΠΕ | ||
| 710 | 0 | 2 | |a ΚΕΠΕ |
| 801 | 0 | |a GR |b ΠΑ.Δ.Α. Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 |g AACR2 | |
| 852 | |a INST |b LIBRARY |e 19981008 |h 330 K RP39 |p 000004985 |q 000004985 |t BK |y 23 |z 1 | ||
| 909 | |a 002367 | ||
Εγγραφή στο Ευρετήριο Αναζήτησης
| _version_ | 1780545235804225536 |
|---|---|
| author | Halvadakis Constantinos P. Lekakis Joseph N. |
| author_corporate | ΚΕΠΕ |
| author_corporate_role | |
| author_facet | Halvadakis Constantinos P. Lekakis Joseph N. ΚΕΠΕ |
| author_role | 070 070 |
| author_sort | Halvadakis Constantinos P. |
| author_variant | h c p hcp l j n ljn |
| building | Campus Library II |
| collection | LIB2 Catalog |
| dewey-full | 330K |
| dewey-hundreds | 300 |
| dewey-ones | 330 |
| dewey-raw | 330 K |
| dewey-search | 330 K |
| dewey-sort | 3330 K |
| dewey-tens | 330 |
| format | Book |
| fullrecord | {"leader":"00828nam0a2200253 4500","fields":[{"001":"1/13242"},{"035":{"subfields":[{"l":"10001840"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"100":{"subfields":[{"a":"19981001d1988 0grey0105 ba"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"101":{"subfields":[{"a":"eng"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"200":{"subfields":[{"a":"Hog-Farm waste management"},{"e":"Investment opportunities in Greece"}],"ind1":"1","ind2":" "}},{"210":{"subfields":[{"a":"Athens"},{"c":"KEPE"},{"d":"1988"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"215":{"subfields":[{"a":"131 p."},{"c":"fig."},{"d":"24 cm."}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"225":{"subfields":[{"a":"Reports"},{"f":"KEPE"},{"v":"39"}],"ind1":"2","ind2":" "}},{"300":{"subfields":[{"a":"Bibliography : p. 117-125."}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"410":{"subfields":[{"t":"Reports"},{"f":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"},{"v":"39"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"606":{"subfields":[{"a":"\u0395\u03c0\u03b5\u03bd\u03b4\u03cd\u03c3\u03b5\u03b9\u03c2"},{"y":"\u0395\u03bb\u03bb\u03ac\u03b4\u03b1"}],"ind1":"0","ind2":" "}},{"676":{"subfields":[{"a":"330 K"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"700":{"subfields":[{"a":"Halvadakis"},{"b":"Constantinos P."},{"4":"070"}],"ind1":" ","ind2":"1"}},{"701":{"subfields":[{"a":"Lekakis"},{"b":"Joseph N."},{"4":"070"}],"ind1":" ","ind2":"1"}},{"709":{"subfields":[{"a":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"710":{"subfields":[{"a":"\u039a\u0395\u03a0\u0395"}],"ind1":"0","ind2":"2"}},{"801":{"subfields":[{"a":"GR"},{"b":"\u03a0\u0391.\u0394.\u0391. \u0392\u03b9\u03b2\u03bb\u03b9\u03bf\u03b8\u03ae\u03ba\u03b7 \u03a0\u03b1\u03bd\u03b5\u03c0\u03b9\u03c3\u03c4\u03b7\u03bc\u03b9\u03bf\u03cd\u03c0\u03bf\u03bb\u03b7\u03c2 2"},{"g":"AACR2"}],"ind1":" ","ind2":"0"}},{"852":{"subfields":[{"a":"INST"},{"b":"LIBRARY"},{"e":"19981008"},{"h":"330 K RP39"},{"p":"000004985"},{"q":"000004985"},{"t":"BK"},{"y":"23"},{"z":"1"}],"ind1":" ","ind2":" "}},{"909":{"subfields":[{"a":"002367"}],"ind1":" ","ind2":" "}}]}
|
| geographic_facet | Ελλάδα |
| id | lib2_1/13242 |
| illustrated | Illustrated |
| institution | University of West Attica |
| language | English |
| physical | 131 p. fig. 24 cm. |
| publishDate | 1988 |
| publisher | ΚΕΠΕ |
| record_format | marc |
| series | ΚΕΠΕ |
| series2 | Reports KEPE |
| spelling | 19981001d1988 0grey0105 ba eng Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece Athens KEPE 1988 131 p. fig. 24 cm. Reports KEPE 39 Bibliography : p. 117-125. Reports ΚΕΠΕ 39 Επενδύσεις Ελλάδα 330 K Halvadakis Constantinos P. 070 Lekakis Joseph N. 070 ΚΕΠΕ GR ΠΑ.Δ.Α. Βιβλιοθήκη Πανεπιστημιούπολης 2 AACR2 INST LIBRARY 19981008 330 K RP39 000004985 000004985 BK 23 1 |
| spellingShingle | Halvadakis Constantinos P. Lekakis Joseph N. Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece ΚΕΠΕ Επενδύσεις Ελλάδα |
| title | Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece |
| title_auth | Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece |
| title_full | Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece |
| title_fullStr | Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece |
| title_full_unstemmed | Hog-Farm waste management Investment opportunities in Greece |
| title_short | Hog-Farm waste management |
| title_sub | Investment opportunities in Greece |
| topic | Επενδύσεις Ελλάδα |
| topic_facet | Επενδύσεις |